En Köklü En Modern Merkezi

%100 Başarılı Beğenme Garantili Vajina Estetiği Operasyonları

Labioplasti (İç Dudak Estetiği) – Vajina Daraltma (Vajinoplasti) – Klitoris Estetiği ( Klitoral Hudoplasti) – Venüs Tepesi Estetiği (Pubis Estetiği) – G Noktası Büyütme (G Shot) – Vajina Beyazlatma – Vajina Dış Dudak Dolgusu – Vajina Gençleştirme – Vajina Yenileme – Kızlık Zarı Muayenesi Ve Dikimi.Bizi 7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

Tüm Sorularınız - Merak Ettikleriniz - Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Online Soru Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir Bize Tüm Sorularınızı Online Olarak Sorabilirsiniz

Online Fiyat Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir İşlem Hakkında Fiyat Bilgisini Online Olarak Alabilirsiniz

İstisnasız % 100 Beğenme Garantili Vajina Estetiği

Vajina Estetiği Operasyonları Nelerdir ? Nasıl Yapılır ?

Ultrason Eşliğinde En Köklü Kadın Doğum Merkezinde

Labioplasti (İç Küçük Dudakların Düzeltilmesi): 

 Kadın dış genital organında dış (büyük) dudaklar ve iç (küçük) dudaklar vardır. Labia dudak demektir ve iç dudakların estetik düzeltilmesine labioplasti denilmektedir.

Vajina Daraltma Ameliyatı

 (Vajinoplasti): Vajinoplasti (vajina daraltma sıkılaştırma ameliyatı) vajinanın sıkılaşmasını ve toplanmasını sağlayan ameliyattır. Vajina özellikle normal doğum yapan kadınlarda (özellikle fazla doğum yapanlarda) ve ilişkiye bağlı olarak genişleyebilmektedir ve bu zamanla cinsel ilişki sırasında alınan hazzı hem kadında hem erkekte azaltmaktadır. Bu çiftler vajina daraltma ameliyatı ile tekrar cinsel hayatlarını normalde dördürebilmektedirler.

Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti): 

Kızlık zarı dikilerek onarılabilir , burada başarı yırtığın oluş zamanına ve dokuların vereceği cevaba bağlıdır. Kızlık zarının tamirinde esas amaç zarı eski anatomik yapısına kavuşturmak ve cinsel birleşme esnasında kanamanın meydana gelmesini sağlamaktır. Kızlık zarı dikimi cinsel ilşki sayısı ve ilişkinin ne zaman olduğu farketmeksizin yapılabilir, hatta doğum yapmışlara bile uygulanabilmektedir.

Klitoris Ameliyatı (Kliteroplasti): 

Klitoris kadın cinsel bölgesinde en hassas ve cinsel hazzın yoğum olduğu erektil bir bölgedir. Klitoris bazı kadınlarda normalden büyük olabilir ve bunun küçültülmesi için ameliyat yapılabilir. Klitorisin üzerinde bulunan derinin fazla büyük ve katlantılı olması da cinsel hazzı azaltacağı için ameliyat ile düzeltilmesi gerekebilmektedir.

G Noktası Estetiği:

 Orgazm aşısı (G Shot) denilen kemik ve lif karışımından oluşan madde bu G noktası bölümüne enjekte edilerek bu bölgenin büyütülmesi sayesinde hassaslaşması sağlanmaktadır, bu sayede uygulanan kadınlarda orgazm olma memnuniyeti artmaktadır.

Epizyotomi (Doğum İzlerinin) Düzeltilmesi: 

Bazen kötü iyileşmiş ya da iyi onarılmamış epizyotomi nedbeleri nedeni ile ağrılı ilişki veya cinsel tatminsizlik ortaya çıkabilir. Burada lokal ya da genel anestezi altında var olan nedbe dokusu çıkartılır ve yara yerinde reaksiyona neden olmayan dikiş materyalleri ile yeniden estetik olarak dikilir. Aynı esnada doğumlara bağlı olarak gelişen vajen yırtıkları da düzeltilir.

Vajina Genişletme Ameliyatı: 

Vajinanın normale göre çok dar olması ilişki sırasında zorluk ve ağrıya sebep olabilir. Bu durumda ameliyat ile genişletilmesi mümkündür.

Vajina Beyazlatma:

 Genital bölge değişik nedenlerden dolayı zamanla esmerleşme, bölgesel veya geniş renk koyulaşması, siyahlaşma, özetle kararma sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır.
Bu tür durumlarda lazer hem büyük dudaklara hem de küçük dudaklara uygulanabilir.

Merkezimiz En Köklü En Büyük En Modern Merkezdir.Bizi  7/24 Arayabilir İsterseniz Online Olarak Bilgi Alabilirsiniz

Tüm İşlemler İçin Ücretsiz Ön Görüşme Yapabilir Ve Muayene Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir.En Büyük En Köklü Kadın Doğum Merkezidir

Ücretsiz
Görüşme

Bilgi
Gizliliği

En Uygun
Fiyat

En İyi
Yöntem

Ağrısız
Acısız

En Modern
Klinik

30 Yıllık Deneyim
Deneyim

Steril &
Güvenilir

Vajina Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evet.%100 Başarı ve Beğenme Garantisi vermekteyiz. Merkezimizde Lazerle veya Cerrahi Yöntemle Vajina Estetiği Yapılmaktadır.Beğenme garantisi vermekteyiz. Ağrı / Acı olmamaktadır.Kısa bir sürede işlem tamamlanmaktadır.Durumun hassasiyetini biliyor, bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz. Aklınıza Takılan Herşey için Bizi 7/24 ÇEKİNMEDEN Arayabilirsiniz.
Labioplasti ameliyatları hastanın durumuna göre 45-60 dakika sürerken, işleme klitorisin de düzeltilmesi eklenirse bu süre 60-75 dakika arasında olacaktır.Vajinal daraltma ve genişletme operasyonları ortalama 30-40 dakika sürerken buna epizyo nedbelerinin çıkarılması da eklenirse ortalama 50-60 dakika sürmektedir.Kızlık zarı ile ilgili operasyonlar ise 15-20 dakikadır. G noktası büyütme, O Shot ve Genital PRP işlemleri ise ortalama birkaç dakika sürmektedir. Lazerle genital estetik işlemleri de ortalama 20 ile 30 dakika arasında sürmektedir.
Ameliyatlar oldukça hijyenik ve steril şartlar altında, lokal anestezi ile (bölgesel uyuşturma sağlanarak) veya hafif uyutma şeklinde (sedasyon anestezisi ile) yapılmaktadır.İşlem sırasında hastalarımızın bilinçleri çoğu zaman 'hafif uykulu' şekildedir, ağrı hissedilmez.

Hayır.Son Kullanılan teknoloji ve yöntemler sayesinde ağrı/acı olmamaktadır.
Vajina Estetiği Operasyonu sonrasında 3/5 gün içerisinde normal yaşantınıza geri dönebilirsiniz.Bu süre biraz da kişinin ağrı eşiğine ve yara iyileşme durumuna da bağlı olarak değişmektedir.
Hayır . Kullanılan dikiş ipleri yaklaşık 3/4 hafta sonra kendiliğinden eriyecektir.
Hayır kesinlikle anlaşılamaz.Ayrıca kendiliğinden eriyen dikişler genelde ardında hiç bir iz bırakmadan kaybolacaktır.
Evet düzeltebiliriz. %100 beğenme garantisi vermekteyiz.Uygun şartlarda ve deneyimli ellerde olmadan yapılan ameliyatlarda maalesef istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bunun sonucunda kişiler çok ciddi bir takım psikolojik sorunlarla yüz yüze kalabilirler. Ameliyata bağlı oluşan doku hasarları lokal anestezi (uyuşturma ile) yapılacak sekonder (ikincil) bir düzeltici operasyonla giderilebilir.Bu şekilde maddi manevi kayıplara uğramamanız için bu tür özel ameliyatlar için tecrübeli ve bilinen merkezleri seçmeniz son derece önemlidir. Ayrıca unutmayınız ki, oluşan bir estetik problemi düzeltmek ilk baştan yapmaya göre çok daha zahmetlidir.
Uygun merkez ve deneyimli jinekolog hekimler tarafından yapılan cinsel estetik ameliyatlarındaki risk oranı son derece düşüktür. Her ameliyatta olduğu gibi kanama, geçici şişlik (ödem) ve enfeksiyon riskleri, deneyimli ellerde ve hijyenine dikkat eden hastalarda yok denecek kadar azdır.

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Aklınıza takılan, merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat iletişin numaramızdan veya websitemizde bulunan doktora sor bölümünden online olarak sorabilirsiniz. Vajina Estetiği işlemi için herhangi bir bilginizi vermenize gerek yoktur.Bilgilerinizi paylaşmadan randevu alabilir, sorularınızı sorabilir, vajina estetiği olabilirsiniz.

Dilerseniz vajina estetiği işlemi öncesinden merkezimizi ziyaret edebilir ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile merak ettiğiniz tüm soruları doktorumuza sorabilirsiniz.

Durumun hassasiyetini biliyor,bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz

%100 Hasta Memnuniyeti İle Son Teknoloji

En Modern En Teknolojik Merkez - 30 Yıllık Tecrübe Ve Deneyim

Sağlığınız açısından işlemi yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi işlemlerimiz öncesinde ziyaret edebilir nerede yaptıracağınız görebilirsiniz. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir.Tüm semtlerden kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.Ulaşım kanallarından istediğiniz ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.İşlem öncesinde ve sonrasında 0 532 775 76 16 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz:

dp_Icon

Tüm Sorularınız & Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Tüm sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplandırılacaktır

Adınız Soyadınız Mail Telefon Mesajınız

İletişim

İsterseniz Wen Sitemiz Üzerinden Online Olarak İsterseniz İletişim Numaralarımızdan Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

En Güvenilir Ve En Modern Teknolojik Köklü Klinik

Op. Dr. Emre Uysal Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi’nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Sizden Gelenler

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır değil. G-Shot’tan önce ince bir iğne yardımıyla lokal anestezik uygulandığı için ağrı olmuyor.
Kollajen enjeksiyonu 5 sn’den daha az zaman alır. Uygulamanın toplam süresi 10-15 dakikadır.

G-Shot son derece güvenlidir ve klinik araştırmalarda komplikasyon görülmemiştir.

G noktanızın tespitinde zorluk yaşamazsınız ama asıl önemlisi partneriniz ile ilişkide bu noktanın teması kolaylaşır.

Hayır enjekte edilen kollajen orijinal pozisyonun da kalır.
Hayır tamamen doğal bir madde olan hyaluronik asit içerir, hormon içermez.
Evet istisnasız istediğiniz görübtü %100 sağlanmaktadır.