En Köklü En Modern Merkezi

Cerrahi Yada Lazerle Ağrısız Acısız Kalıcı %100 Garantili Vajina Daraltma Op. Dr. Emre Uysal Farkıyla

İşlemler Öncesi Ücretsiz Ön Görüşmeye Gelebilir Detaylı Bilgi Alabilir Doktorunuza Sorularınızı Sorabilir Merkezimizi Gezebilirsiniz.Bizi 7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

Tüm Sorularınız - Merak Ettikleriniz - Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Online Soru Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir Bize Tüm Sorularınızı Online Olarak Sorabilirsiniz

Online Fiyat Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir İşlem Hakkında Fiyat Bilgisini Online Olarak Alabilirsiniz

En Köklü Kadın Doğum Merkezinde En Son Teknoloji Cihaz ile 4 boyutlu ultrason

Vajina daraltma ameliyatı nedir? neden yapılır?

Normal doğum sonrası karşılaştığımız vajina yapısında oluşan kalıcı hasarlar vajinal genişlemelere ve gevşemelere neden olur…Bu durum giderek cinsel birliktelikte çiftlerin her ikisi için de sorun olmaya başlar… Cinsel ilişki sırasında ağrı, cinsel doyumda azalma ve cinsel ilişki sıklığında azalmaya zemin hazırlar. Zaman içinde kadının kendine olan güveni azalır ve cinsel isteksizlik gelişir.

Son yıllarda cinsel hayatla genital estetik arasındaki bu ilişki, kadınların vajina daraltma (vajinoplasti veya vajinal estetik) operasyonlarına daha sık başvurma nedeni!

Vajina daraltma, vajina gençleştirme, vajina sıkılaştırma vajinoplasti adı altında yaptığımız bu ameliyatlarda öncelikle kötü travmatik doğum hikayesi olan kadınların ileri derece genişlemiş ve deforme olmuş vajinal yapılarının yeniden eski haline gelmesi sağlanır.

Vajinada genişleme vajinada bollaşma vajinal yapılarda esneme vajinadan ses gelmesi en sık başvuru nedenlerindendir. Fazla sayıda doğum yapmış olmak iri bebek doğurmak doğum eyleminin normalden çok uzun sürmesi müdahaleli doğum geçirmiş olan hastalarımız vajinal yapılarının hem görsel olarak hem de cinsellik sırasında çok genişlediğini ifade ederler.

Hiç doğum yapmamış olsa da tamamen kişinin kollajen yapısının özelliğine bağlı olarak vajinada bollaşma ve gevşeme hissedilebilir… Cinsel birliktelik dışında günlük aktiviteleri sırasında vajinadan hava kaçışı hissettiklerini veya gaz çıkartırmış gibi sesler geldiğini ve bu durumdan çok rahatsız olduklarını söylerler.

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?

Vajina daraltma ameliyatları lokal veya genel anestezi ile yapılabilen ameliyatlardır.

Vajina girişinden başlayarak ortalama 6-7 cm kadar vajina iç kısma kadar dokular çıkartılarak ve vajina içi emilebilen ameliyat dikişleri ile dikilerek dokular kat kat bir araya getirilir. Vajinanın tamamı daraltılır. Barsak kısmında da sarkma varsa sorunu varsa Levator kas dokusu yaklaştırması da yapılır.

Vajina daraltma ameliyatlarının başarısı için özellikle genştal estetik ameliyatı yapan spesifik hizmet veren konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli doktorlar tarafından yapılmalıdır.

Vajina daraltma ameliyatı ne kadar sürer?

Ameliyat ortalama süresi olarak 45 dakika-1 saat kadardır. İyileşme süresi 4-6 haftadır. Tamamen vücudun emdiği ürünler kullanıldığı için dikiş almak için hastalarımız başvurmazlar. Ameliyat sonrası bir kaç saat dinlendikten sonra hastalarımız günlük aktivitelerine devam edebilirler.

Merkezimiz En Köklü En Büyük En Modern Merkezdir.Bizi  7/24 Arayabilir İsterseniz Online Olarak Bilgi Alabilirsiniz

Tüm İşlemler İçin Ücretsiz Ön Görüşme Yapabilir Ve Muayene Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir.En Büyük En Köklü Kadın Doğum Merkezidir

Ücretsiz
Görüşme

Bilgi
Gizliliği

En Uygun
Fiyat

En İyi
Yöntem

Ağrısız
Acısız

En Modern
Klinik

30 Yıllık Deneyim
Deneyim

Steril &
Güvenilir

En Köklü Kadın Doğum Merkezinde

Lazer İle Vajinal Gençleştirme

Vajinal lazer uygulamaları, vajinal dokuları yenileyen, vagina dokusunda tekrarlayan enfeksiyon, vajinal kuruluk gibi sorunları gidermeye yönelik yenilikçi, cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir.  

Mona Lisa Touch lazer ile vajinal dokuya fraksiyonel karbondioksit lazer enerjisi verilerek güvenli ve etkili bir şekilde vajinal dokunun yenilenmesini sağlanmaktadır. 

Böylelikle hormon tedavisi ya da diğer medikal tedavilere gerek duymadan ilaçsız bir çözüm sağlar. Özellikle geçirilmiş meme kanseri gibi hormon tedavisi kullanmanın sakıncalı olduğu hastalarda en uygun tedavi şekli olarak gözükmektedir.

Yaşlanma vemenapozsonrasıdönemde östrojen seviyelerinde azalma ile vajinal dokuda kuruluk ve incelme görülmeye başlar. 

Vajina duvarlarında incelmesine bağlı olarak ağrılı cinsel ilişki, tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonları, hapşırırken gülerken gördüğümüz stres tipi idrar kaçırma, vajinal kaşıntı, yanma hissi görülebilmektedir. Vajinal dokudaki kuruluk, dokuda incelme ve mukozalarda elastikiyet kaybı nedeniyle vajinal kanamalar dahi görülebilmektedir.

Vajina içerisine yerleştirilen prob ile lazer uygulaması sonrası vajinal dokularda fibroblastların uyarılması sonucu kollajenüretiminiarttırarak  dokunun yeniden yapılandırılması sağlanmaktadır. Böylece daha öncesinde düzeni bozulmuş kollajenin yerini yeni yapılanmış düzgün kollajen almaktadır. İşlem sonrası vajinal dokunun kollajen ve damar beslenmesi gelişirken kanlanması artmaktadır. 

Karbondioksit lazer teknolojilerinde ise dalgaboyu oldukça yüksek (10650 nanometre) dokuların yenilenmesi, gençleştirilmesi ve iz tedavilerinde günümüzde altın standart tedavidir. Diğer CO2 lazer cihazlarına göre bir diğer üstünlüğü, vagen dokusuna verdiği yıkım etkisinin az olması nedeniyle cinsel birliktelik kısıtlaması daha kısadır (3 gün). 

Vajinal Lazer Tedavi Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır ?

Son 1 yıl içerisinde yapılmış smear testi, lazer tedavileri öncesinde mutlaka olmalıdır. Uygulama esnasında anestezi gerekmemekte, muayenehane koşullarında rahatlıkla yapılabilmektedir. Ortalama işlem süresi 15- 20 dakika arasındadır. 

Uygun sterilizasyon koşullarının sağlanmasının ardından vagina içerisine yerleştirilen prob eşliğinde lazer uygulaması yapılmaktadır. Mona Lisa Touch cihazına özgü olan 360 derece başlık sayesinde vagen duvarının her tarafına eşit seviyede lazer atışı yapılmaktadır. Böylelikle dokularda yanlışlıkla aynı alanın tekrar taranması söz konusu değildir ve termal hasar görülmemektedir. İşlem sonrası genellikle özel bir bakım ya da istirahat süresi gerekmemektedir. 

İyileşme döneminde hafif yanma batma hissi olabilirken, çok nadir olarak da lekelenme tarzında kanama görülebilmektedir. İşlem genellikle hastanın şikayetine bağlı olarak 4-6 hafta aralarla tekrarlanmaktadır. Ancak her hastada lazer uygulama seans sayısı farklılık göstermektedir. 

Tekrarlayan Enfeksiyonlarda Kullanımı

Medikal tedaviye rağmen şikayetleri düzelmeyen ve sık enfeksiyon saptanan hastalarda vagen dokusunun yenilenmesi, fibroblastlardan kollajen üretimi ve yeni damar gelişimi ile dokunun kanlanmasının arttırılması ile kronik enfeksiyonlar düzelebilmektedir. 

Böylece enfeksiyon nedenli incelen ve yeni enfeksiyonlara daha hassas olan vagen dokusunun onarılması sağlanmaktadır. 

Özellikle bağışıklık sitemi sorunu olan, sık antibiyotik kullanımına bağlı kültür testlerinde antibiyotik direnci saptanan, antibiyotik ilaçlara alerjisi olan hastalar da tedavide iyi bir seçenektir. 

Merkezimiz En Köklü En Büyük En Modern Merkezdir.Bizi  7/24 Arayabilir İsterseniz Online Olarak Bilgi Alabilirsiniz

Tüm İşlemler İçin Ücretsiz Ön Görüşme Yapabilir Ve Muayene Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

Tüm İşlemler İçin Ücretsiz Ön Görüşme Yapabilir Ve Muayene Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Aklınıza takılan, merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat iletişin numaramızdan veya websitemizde bulunan doktora sor bölümünden online olarak sorabilirsiniz. İşlem için herhangi bir bilginizi vermenize gerek yoktur.Bilgilerinizi paylaşmadan randevu alabilir, sorularınızı sorabilir, işlem olabilirsiniz.

Dilerseniz işlem öncesinde merkezimizi ziyaret edebilir ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile merak ettiğiniz tüm soruları doktorumuza sorabilirsiniz.

Durumun hassasiyetini biliyor,bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz

%100 Hasta Memnuniyeti İle Son Teknoloji

En Modern En Teknolojik Merkez - 30 Yıllık Tecrübe Ve Deneyim

Sağlığınız açısından işlemi yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi işlemlerimiz öncesinde ziyaret edebilir nerede yaptıracağınız görebilirsiniz. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir.Tüm semtlerden kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır.Ulaşım kanallarından istediğiniz ile bize kolayca ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.İşlem öncesinde ve sonrasında 0 532 775 76 16 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz:

dp_Icon

Tüm Sorularınız & Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Tüm sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplandırılacaktır

Adınız Soyadınız Mail Telefon Mesajınız

İletişim

İsterseniz Wen Sitemiz Üzerinden Online Olarak İsterseniz İletişim Numaralarımızdan Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

En Güvenilir Ve En Modern Teknolojik Köklü Klinik

Op. Dr. Emre Uysal Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi’nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Sizden Gelenler