En Köklü En Modern Kadın Doğum Kliniğinde Kanama Garantili Kızlık Zarı Dikimi

%100 Kanama Garantili - Gizli -Ağrısız Kızlık Zarı Dikimi

3 Kat Flep Yöntemi İle Geçici Ve Kalıcı Kanama Garantili Kızlık Zarı Dikimi.Bizi 7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

7/24 Çekinmeden Arayabilirsiniz

Tüm Sorularınız - Merak Ettikleriniz - Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Online Soru Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir Bize Tüm Sorularınızı Online Olarak Sorabilirsiniz

Online Fiyat Sor

İsterseniz Aşağıdaki Butona Tıklayarak Açılan Formu Doldurabilir İşlem Hakkında Fiyat Bilgisini Online Olarak Alabilirsiniz

En Güvenilir Ve Modern Yöntemle Kanama Garantili Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Kanama Garantili Kızlık Zarı Dikimi En Köklü Kadın Doğum Merkezinde

Vajina arka duvarından kaldırılan doku parçasına flep denir. Kızlık zarı vajina girişinden 2 cm kadar içeride bulunan yapıdan oluşur, zarın damarlanması çok azdır ve bu nedenli bakımı kolay bir işlem değildir. Erkek cincel organının bu bölgeden geçmesiyle dokulur yırtılır ve kanama meydana gelir. Flep yöntemi ile vajina iç kısımdan kaldırılan doku parçası kaldırılarak yeni bir kızlık zarı yapılandırılır. Bu bölgenin kanlanması yine vajinan kendi damarları tarafından olmaktadır. Bu yeni oluşturulan kızlık zarı vajina duvarını çevreleyerek sarar ve birer bariyer görevi görür.

Bu yapının ortasında bakire bayandaki kızlık zarının olduğu gibi bir delik bulunur, bu açıklık sayesinde adet kanı ve vajinal akıntılar dışarı çıkabilir.

İlk cinsel iliski ile oluşturulan doku yırtılarak kanama meydana gelir ve kanamanın rengi normal kanama rengi ile aynıdır. Kanama bakire kişilerde olduğu gibi yırtılma sonucu o bölgedeki damarların hasar görmesi sayesinde olur.

Flep yöntemi uygulanırken vajinada genişleme (uzun süreli cinsel ilişki, kürtaj ve doğuma bağlıdır) varsa daralta işlemi de aynı ayda yapılabilir.

İşlem sonrası girilen ilişkide karşı taraf bu işlemin yapıldığını anlayamaz

Kalıcı kızlık zarı dikimine flep yöntemi de denilmektedir.Kızlık zarı dikiminin başarılı olmasını etkileyen en önemli faktör  tekniktir. Doktorun operasyonu nasıl gerçekleştirdiği ve daha önce bu alanda kaç operasyon yaptığı deneyimi, tecrübesi oldukça önemlidir.

Merkezimiz En Köklü En Büyük Kadın Doğum Kliniğidir.Kızlık Zarı Dikimi İşlemi İçin Çekinmeden Bizi Arayabilir İsterseniz Online Olarak Bilgi Alabilirsiniz

Hiç Bir Bilginizi Vermeden Kızlık Zarı Dikimi Olabilirsiniz

Bizi Çekinmeden 7/24 Arayabilirsiniz

Sağlığınız ve Mutluluğunuz Bizim İçin Önemli !

Merkezimiz Son Teknoloji Cihazlarla En Modern Yöntemlerle Hizmet Vermektedir.En Büyük En Köklü Kadın Doğum Merkezidir

Kanama
Garantili

Bilgi
Gizliliği

En Uygun
Fiyat

En İyi
Yöntem

Ağrısız
Acısız

En Modern
Klinik

30 Yıllık Deneyim
Deneyim

Kısa Sürede İşlem

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kızlık Zarı Dikimi fiyatlarımız hakkında bilgi
iletişin hattımızı arayabilir yada dilerseniz web sitemizde bulunan formu doldurarak en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.Merak ettiğiniz tüm soruları hiç çekinmeden sorabilirsiniz.
Evet.%100 Başarı ve Kanama Garantisi vermekteyiz. Merkezimizde Kalıcı ve Geçici 3 Kat Flep Yöntemi ile Lazerle veya Cerrahi Yöntemle Kızlık Zarı Dikimi Yapılmaktadır.Kanama garantisi vermekteyiz. Ağrı / Acı olmamaktadır. 10 Dk kadar kısa bir sürede işlem tamamlanmaktadır. Durumun hassasiyetini biliyor, bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz. Aklınıza Takılan Herşey için Bizi 7/24 ÇEKİNMEDEN Arayabilirsiniz.
Kızlık Zarı Dikimi İşlemi ortalama 10-15 dakika sürmektedir. İşlem sonrasında 1 saat istirahat etmeniz tavsiye ediyoruz.Ardından normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.
Geçirdiğiniz operasyondan sonra kanama garantisi vermekteyiz.Kızlık zarı diktirdiğiniz kesinlike anlaşılmaz. Uyguladığımız yöntem sayesinde %100 Kanama garantiside vermekteyiz. Bu sebeble kızlık zarı dikimi işlemi kesinlikle anlaşılmaz.
Kızlık zarı dikimi için kaç kez ilişkiye girildiği veya ne zaman kızlık zarının yırtıldığı önemli değildir. Doğum yapmış bayanlarda bile kızlık zarı dikilerek onarılabilir.
Kızlık zarı dikimi ameliyatını takiben iyileşme tamamlandıktan sonra kızlık zarı sıcak suya girme, yıkanma, spor yapma gibi durumlarda kendi kendine zarar görmez. Zarar görmesi için tekrar ilişki yaşanması veya vajinaya giriş olması gerekir.
Hayır. Bir kez zedelenen kızlık zarı daha sonra hiç ilişki olmasa bile kendi kendini onarmaz. Çok Kısabir operasyon sayesinde kızlık zarınız onarılabilir . Tüm sorularınız için bizi çekinmeden 7 / 24 arayabilirsiniz.

7/24 Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Aklınıza takılan, merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat 0 532 775 76 16
  nolu iletişin numaramızdan veya websitemizde bulunan doktora sor bölümünden online olarak sorabilirsiniz. Kızlık Zarı Dikimi işlemi için herhangi bir bilginizi vermenize gerek yoktur.Bilgilerinizi paylaşmadan randevu alabilir, sorularınızı sorabilir, kızlık zarı dikimi olabilirsiniz.

Dilerseniz kızlık zarı dikimi işlemi öncesinden merkezimizi ziyaret edebilir ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME ile merak ettiğiniz tüm soruları doktorumuza sorabilirsiniz.

Durumun hassasiyetini biliyor,bu nedenle süreç boyunca ve sonrasında profesyonel destek veriyoruz

%100 Hasta Memnuniyeti İle Son Teknoloji Kürtaj

Çok Kısa Sürede Gizli %100 Kanama Garantili Kızlık Zarı Dikimi

Sağlığınız açısından kızlık zarı dikimi işlemini yaptıracağınız merkezin steril ve güvenilir olması gerekmektedir. Merkezimizi kızlık zarı dikimi işlemi öncesinde ziyaret edebilir kızlık zarı dikimi işlemini nerede yaptıracağınız görebilirsiniz. Merkezimiz en modern ve en büyük merkezdir. Tüm semtlerden kolayca ulaşabileceğiniz en merkezi noktadadır. ulaşım kanallarından istediğiniz ile bize ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Kızlık Zarı Dikimi öncesinde ve sonrasında0 532 775 76 16 iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz:

dp_Icon

Tüm Sorularınız & Randevu Talepleriniz İçin 7/24 Hiç Çekinmeden Bizi Arayabilirsiniz

Tüm sorularınızı aşağıdaki formu doldurarak sorabilirsiniz. En kısa sürede cevaplandırılacaktır

Adınız Soyadınız Mail Telefon Mesajınız

İletişim

İsterseniz Wen Sitemiz Üzerinden Online Olarak İsterseniz İletişim Numaralarımızdan Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

En Güvenilir Ve En Modern Teknolojik Köklü Klinik

Op. Dr. Emre Uysal Kadın Hastalıkları - Genital Estetik - Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Emre Uysal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak 2011 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Kadın Sağlığı ve Genital Estetik Alanında Uzman ve Deneyimlidir.

Mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi’nde devam etmektedir.

 1. Kürtaj
 2. Kızlık Zarı Dikimi
 3.  Tüm Genital Estetik Operasyonarı
 4. Vajinismus Tedavisi
 5. Tüp Bebek Tedavisi
 6. Dört Boyutlu Ultrason
 7. Genital Siğil Tedavisi
 8. İdrar Kaçırma Tedavisi
 9. Gebeliğe Hazırlık, Gebelik Ve Riskli Gebelik Takibi
 10. Vajinal doğum ve sezaryen
 11. Rahim hastalıkları
 12. Yumurtalık hastalıkları
 13. Rahim ağzı hastalıkları
 14. Adet düzensizlikleri
 15. Vajinal akıntılar
 16. Ultrasonografi
 17. Doğum kontrol yöntemleri
 18. Aşılama, tüp bebek
 19. Dış gebelik

Sizden Gelenler

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Kızlık Zarı Dikimi operasyonundan sonra ilk ilişkiniz sırasında % 100 kanama garantisi vermekteyiz.

Kızlık zarı dikimi operasyonunda uyguladığımız teknikler sayesinde kesinle ağrı ve acı olmamaktadır. Çok Kısa bir süre içerisinde işleminiz tamamlanmaktadır.
Her iki yöntemlede kızlık zarı dikimi yapmaktayız.
Kızlık zarının bozulduğunu kendinizin muayene ederek anlaması çok zordur çok yanıltabilir. Bir beraberlik tam olmasa da kanama olması durumunda kafanızdaki endişelerin giderilmesi için bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda vardır. Merkezimizde bekaret kontrolü yapılmaktadır. Aklınıza Takılan her soru için bizi nolu iletişim numaramızdan çekinmeden 7 / 24 saat arayabilirsiniz.

Evet defalarca kızlık zarı dikimi yapılabilir . Herhangi bir sayısı yoktur.

Kızlık zarı dikiminin hic bir riski yoktur ancak çok nadiren her cerrahi operasyon gibi kanama, ödem,enfeksiyon v.s gibi sıkıntılar olabilir
Evet her kızlık zarı dikilir. Tekniğini ve yöntemini ona göre ayarlıyor ve % 100 Başarı garantisi veriyoruz.

Hayır kesinlikle olmaz, daha laser yapıldıktan hemen sonra bile en ufak yanık olmaz izi olmaz.
Kızlık Zarı Dikimini Kadın Hastalıkları & Doğum Uzmanı Yapmaktadır.